O Nas

start/o nas

Na rynku IT aktywnie funkcjonujemy od ponad 20 lat. Ideą, która przyświecała nam, jako założycielom Cominfo, było zbudowanie firmy posiadającej w swojej ofercie szerokie portfolio zaawansowanych usług informatycznych dla klientów biznesowych w modelu B2B. Siłą naszej firmy jest niezwłocznie działający, wysoce wykwalifikowany zespół specjalistów. Możemy się poszczycić wieloletnim doświadczeniem tak w branży informatycznej jak i w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta. Profil działalności naszej firmy skupia się wokół wszechstronnej obsługi informatycznej firm. Specjalizujemy się również w kompleksowych audytach IT i stałym konsultingu IT.

Zapewniamy przedsiębiorstwom pełną opiekę informatyczną realizowaną w modelu outsourcingowym. Naszym celem jest zabezpieczenie ciągłości pracy oraz bezpieczeństwa systemów informatycznych. Świadczymy usługi o wysokiej jakości i niezawodności. Nasza działalność opiera się na zastosowaniu najnowszych technologii i urządzeń, których parametry jakościowe oraz wydajność gwarantują wieloletnie i niezawodne działanie stacji roboczych oraz serwerów. Zajmujemy się również ich serwisowaniem oraz naprawą. Szczególną uwagę zwracamy także na obniżenie kosztów związanych z zapleczem informatycznym, jak również poprawę niezawodności oraz komfortu pracy z Klientem w ramach usług informatycznych.

Cechuje nas:

Doświadczenie

Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze informatycznej firm. Daje nam to możliwość skutecznego rozwiązania większości problemów IT.

Szybki czas reakcji

Oferujemy najwyższe standardy obsługi i błyskawiczny czas reakcji na zgłoszenie oraz realizację naprawy.

Indywidualne podejście

Dostosowanie obsługi informatycznej do indywidualnych potrzeb obsługiwanej firmy jak i zdiagnozowanego problemu.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo komputerów, sieci i danych klienta jest naszym priorytetem. Wprowadzamy politykę silnych haseł i systematycznie sprawdzamy zabezpieczenia oraz wykonujemy kopię danych.

Jako firma informatyczna świadczymy również profesjonalne wsparcie w zakresie rozwiązań systemowych dla biznesu. Specjalizujemy się w wdrażaniu i utrzymywaniu systemów informatycznych CRM opartych o rozwiązania znanych producentów oprogramowania. Dostarczamy je na najwyższym poziomie dbając o wysoką jakość, niezawodność działania oraz kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo i pomoc techniczną. Na każdym etapie realizacji, naszym Klientom zapewniamy wsparcie merytoryczne, proponując optymalne rozwiązania, dopasowane do ich indywidualnych oczekiwań.

Cominfo zajmuje się ponadto dostawą profesjonalnego sprzętu IT. W tym celu współpracujemy z czołowymi producentami oraz dostawcami komputerów, serwerów, podzespołów i urządzeń peryferyjnych oraz infrastruktury sieciowej.

Marki z którymi współpracujemy

logo Microsoft
logo Dell
Praca it
logo Logitech
logo Tp link
logo Lenovo